Na zimu používam fínske Nokian WR D4 235/35 R19 91W M+S. Majú perfektné vlastnosti čo sa týka gripu a hlučnosti (A) a sú relatívne cenovo dostupné. Testoval som ich na škole šmyku v rýchlostiach od 30-70km/h a pneu vyhrali v každej kategórii, takže spokojnosť
A čo vy?

Slovenský test: https://www.testy-pneumatik.sk/nokian-wr-d4/

Slovenský test: https://www.testy-pneumatik.sk/nokian-wr-d4/
