• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Check out the i30 N Bible Here!

Racechip opinie?

Berger

New Member
Nov 21, 2018
8
5
3
Poland
Siema! Tez się zastanawiam nad jakimś BOXem i nie wiem na co się zdecydować... Polska siedziba Racechipa nie uwzględnia gwarancji na silnik i rzadko kiedy odpisują w mniej niż 2 dni co mówi samo za siebie... Vtech to samo, niby byli w fazach „testów” 6 miesięcy temu i lipka :-( Czekam od tygodnia na info. Pozostał DTE, oraz DPP Performance od 44tuning. DTE drogi, kontakt zajebisty czekam na info od 44 i będzie decyzja!
 
  • Like
Reactions: combit

login

Active Member
Nov 5, 2018
104
76
28
Poland
Na tą gwarancję to bym nie liczył. Jeśli gwarancja nie jest kluczowa to polecam zakup używki, nawet tu na forum się pojawiają za pół ceny. Mam dwa do testów tylko brak czasu by zrobić pomiary.
 

Cichy

New Member
Apr 3, 2019
4
0
1
Plock, Poland
Cześć
Ja ostatecznie kupilem DTE i jestem zadowolony, auto znacznie odmulone :)
Bardzo ważnym dodatkiem po tej zmianie jest założenie twardej poduchy silinika od powerflexa na serii "torque problem" byl nie znosny!!!!
 

N-a-N-a-N-a

Member
Jul 14, 2018
58
10
8
Warsaw
jak te poduchy wpływają na ogólne utwardzenie? nie robi się na tyle niznośnie jak w trybie N? inne podzespoły nie dostają po dupie?
 

Cichy

New Member
Apr 3, 2019
4
0
1
Plock, Poland
To sa dwa elementy z poliuretanu zamiast miekkiej gumy w jednym dolnym/tylnym mocowaniu silnika.
Od razu jest przepasc nie ma problemu z "waleniem" silnikiem przy ostrych startach bez trakcji.
Ja założyłem najtwardsze "black" i o ile na trybie N nie ma zadnej różnicy tak na eco/normal sa wyczuwalne minimalne drgania na biegu jałowym.
Ale "mod" najlepszy i najnizszym kosztem jaki mozna zrobic w I30N