• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Check out the i30 N Bible Here!

Oryginalne koła 19"

kamyk155

Active Member
#1
Witam.
Aktualnie śmigam na 18" 8x18 i zimówkach continental. Komfort jazdy jest całkiem dobry i nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie oryginalne 19".
Od momentu zakupu auta mam założone koła 18", a oryginalne 19" poszły od razu w odstawkę. Zastanawiam się nad dwoma rzeczami - czy nie próbować sprzedać tych 19", lub czy ewentualnie nie dać ich do malowania. Czarne felgi są po prostu idealne do błękitnego koloru auta.
Wstępnie borykałem się z problemem wysokich krawężników i dlatego od razu zakupiłem felgi 18", ale teraz znalazłem już odpowiednie miejsce parkingowe i obawy odeszły w niepamięć. Niestety jak tylko przyjdzie lato nie będę miał wyboru i zostaną 19" i letnie Pirelli.
Z drugiej jednak strony mógłbym je spróbować sprzedać - są zupełnie nowe - przebieg 3km (z fabryki na lawetę i z lawety do salonu) bo tyle miał samochód na liczniku w czasie zakupu.
Może ktoś byłby zainteresowany ewentualnym zakupem ?
 
#2
Witam.
Aktualnie śmigam na 18" 8x18 i zimówkach continental. Komfort jazdy jest całkiem dobry i nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie oryginalne 19".
I co w końcu zrobiłeś? Ja niedługo być może kupię eNkę i zastanawiam się nad sprzedażą 19 calówek.
 

kamyk155

Active Member
#3
Nikt nie chce ich kupić. Nie sprzedałem i śmigałem na nich.
Pierwszego dnia jedną felgę już zadrapałem nawet nie wiem gdzie.
Kupiłem rimblades scuffs i jakoś przetrwałem sezon letni.
W przyszłym roku planuję je pomalować całe na czarny mat i kupić normalne opony, a nie syf pirelli z diamentowymi ścianami bocznymi które nic nie chronią....
 
#4
Ja odbieram auta w grudniu. Od razu pojadę po odbiór nowym zestawem felg i opon zimowych. Wystawię całe koła na allegro i zobaczymy czy ktoś się zgłosi. Kompletnie mi nie zależy na 19 calówkach a ceny opony są bezsensowne. Michelin Pilot Sport 4 18" są po 500zł a 19" po 750zł :/

Przynajmniej niczym nie ryzykuję bo i tak nie będę jeździć
 

Top