• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Check out the i30 N Bible Here!

Negocjacja ceny

PaZeRa

Active Member
Oct 7, 2019
134
87
28
Poland
Cześć,
Jaką udało wam się wynegocjować cenę na nową eNkę. Teraz jest koniec roku i jest ogólny rabat -10k na wszystkie eNki. Czy udało wam się zejść poniżej 140k?

PaZeRa

Active Member
Oct 7, 2019
134
87
28
Poland
Ja znalazłem najtańsza ofertę teraz za 128k w Toruniu. Ja wynegocjowałem nieco gorszą ale lepsza od twojej. Zastanawiam się czy bić się o więcej czy nie ma sensu.

login

Active Member
Nov 5, 2018
104
76
28
Poland
Za 128 brałbym w ciemno. Zwróć uwagę na to aby był bez przebiegu, tzn. nie bierz pokazówki. One są sporo tańsze, ale mocno dojechane. Hyundai zastrzega by przez pierwszy tysiąc lub dwa (nie pamietam) nie przekraczać 3000rpm. Wszystkie demo car-y są upalane bez opamiętania często na zimnym motorze, sam takimi jeździłem pełnym ogniem a miały po kilkaset km. Pytałem się o to w salonie, czy to nie problem że nie przestrzegają zaleceń producenta. Odpowiedź była prosta: „Za 120-130k PLN się sprzeda ;-)”

PaZeRa

Active Member
Oct 7, 2019
134
87
28
Poland
To nie jest demówka. Wejdź na otomoto to znajdziesz taką ofertę :)

Sam wynegocjowałem nówkę sztuke za 130k. Chyba nie będę w takim razie próbował obniżyć jeszcze cenę bo wiele nie wyciągnę.

login

Active Member
Nov 5, 2018
104
76
28
Poland
Rozumiem że jesteś w grupie zawodowej do której jest skierowana oferta z upustem. Tylko brać.

wiktorb

New Member
Dec 29, 2018
4
2
3
PL
Czołem.

Panowie, może ktoś ostatnimi czasy zamawiał N-kę?

Za fastbacka N z dopłatą za kolor krzykneli mi w Margo Gdańsk 154 brutto przy dowolny leasingu organizowanym przeze mnie, 144900 przy leasingu przez hyundai finance (BZWBK jak dobrze pamiętam), ale oprocentowanie 109%.

Podobno (co najśmieszniejsze) Hyundai podniósł ceny aut mimo tego cyrku z wirusem...

PaZeRa

Active Member
Oct 7, 2019
134
87
28
Poland
Ja zamawiałem druga enke w kwietniu. Zapłaciłem 4k wiecej niz poprzednio. Sprzedawca powiedział mi ze dziwne rzeczy sie dzieją z polityka cenowa. Np demowki Enki miały duzo niższe rabaty dla dealerow i w efekcie nie opłacało sie ich zamawiać.

PaZeRa

Active Member
Oct 7, 2019
134
87
28
Poland
Czołem.

Panowie, może ktoś ostatnimi czasy zamawiał N-kę?

Za fastbacka N z dopłatą za kolor krzykneli mi w Margo Gdańsk 154 brutto przy dowolny leasingu organizowanym przeze mnie, 144900 przy leasingu przez hyundai finance (BZWBK jak dobrze pamiętam), ale oprocentowanie 109%.

Podobno (co najśmieszniejsze) Hyundai podniósł ceny aut mimo tego cyrku z wirusem...
Da ci namiar na mojego sprzedawcę? Nie gwarantuje niczego w kwestii rabatu bo sytuacja sie zmienia. Na pewno bedziesz zadowolony jesli chodzi o podejście do klienta

wiktorb

New Member
Dec 29, 2018
4
2
3
PL
Wcześniej pisałeś o cenie 130 tysięcy, czyli teraz około 134?

To jest cena z jakimiś rabatami dla grup zawodowych? Różnica spora w porównaniu do tego, co mi krzyknęli.

Generalnie sam serwis i sprzedawca w podejściu jest ok (mamy też firmowe i30 w dieslu) tylko właśnie ta cena trochę mnie zaskoczyła.

kamyk155

Well-Known Member
Jun 15, 2018
426
500
63
Poland Gdynia
Na oto-moto są dostępne od ręki nówki w cenie poniżej 140k. Wystarczy ładnie zagadać i dostarczą ją do innego salonu, albo nawet do domu (tak reklamowali w czasie korony).
Wszystko jest kwestią dogadania i z kim się rozmawia.
PS. w Gdańsku kiedyś potraktowali mnie jak biedaka z ulicy, gdy przyjechałem do nich pytać o kupno auta.
Przyjechałem do nich ubrany w dresowe spodnie z portfelem w ręku....ale nie chcieli kasy z tego portfela.

wiktorb

New Member
Dec 29, 2018
4
2
3
PL
W Gdańsku znam prywatnie jednego z doradców serwisowych i z bomby w sumie nigdy nie wchodziłem, więc może miałem łatwiej.

@PaZeRa jak możesz to podeślij w wiadomości prywatnej jakiś kontakt do swojego sprzedawcy.