• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Check out the i30 N Bible Here!

Negocjacja ceny

#1
Cześć,
Jaką udało wam się wynegocjować cenę na nową eNkę. Teraz jest koniec roku i jest ogólny rabat -10k na wszystkie eNki. Czy udało wam się zejść poniżej 140k?
 
#3
Ja znalazłem najtańsza ofertę teraz za 128k w Toruniu. Ja wynegocjowałem nieco gorszą ale lepsza od twojej. Zastanawiam się czy bić się o więcej czy nie ma sensu.
 
#4
Za 128 brałbym w ciemno. Zwróć uwagę na to aby był bez przebiegu, tzn. nie bierz pokazówki. One są sporo tańsze, ale mocno dojechane. Hyundai zastrzega by przez pierwszy tysiąc lub dwa (nie pamietam) nie przekraczać 3000rpm. Wszystkie demo car-y są upalane bez opamiętania często na zimnym motorze, sam takimi jeździłem pełnym ogniem a miały po kilkaset km. Pytałem się o to w salonie, czy to nie problem że nie przestrzegają zaleceń producenta. Odpowiedź była prosta: „Za 120-130k PLN się sprzeda ;-)”
 
#5
To nie jest demówka. Wejdź na otomoto to znajdziesz taką ofertę :)

Sam wynegocjowałem nówkę sztuke za 130k. Chyba nie będę w takim razie próbował obniżyć jeszcze cenę bo wiele nie wyciągnę.
 

Top