• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Scroll down for i20 N, Kona N and Tuscon N forums! Check out the i30 N Bible Here!

Ktoś z Wawy na ustawke?

Jest Wwa, widziałem w okolicy Mordoru Smerfa na blachach NO, więcej nie widziałem, podobno 6 sprzedanych.
 
  • Like
Reactions: login
Wieluń, Łódzkie - mało się tych aut sprzedało myślę że połowa użytkowników jest na forum:)
 
Byłby ktoś chętny sprawdzić wieczorem jak jedzie jego auto? Wsadziłem RC i dolot pipercrossa, ogólnie mam wrażenie po przesiadki z Fiesty ST200, że auto nie jedzie. Chętnie sprawdzę z inną Nką na pustym odcinku drogi. Jestem Januszem i nie bedę wydawał na hamownie :D
 
Trochę słabe warunki na szaleństwo, ale obejrzeć i "popaczeć" dziś chętnie. Jestem w Wwie.
 
Kombinował ktoś z wydechen ?
W tej chwili budują nowy pełny układ wydechowy. De-cat 3,5”-3”, flex pipe 3”, reszta 2,75” i tylny tłumik z klapą (sterowany elektroniką samochodową).
Wszystkie części będą wkrótce dostępne na stronie głównej RCP. Rura spadowa, odkrój kota, część elastyczna, cat-back itd...
 
Last edited:
Raczej myślę o końcowym wydechu .... bo takie zmiany to już remap kompa. Zreszta z tego silnika bez problemu można zrobić 340 koni tyle ma być w nowym Tuson N
 
340 KM łatwo? Zaufaj mi - nie jest tak łatwo, jak myślisz. Do tego potrzebny jest pełny układ wydechowy, wlotowy, intercooler i bardzo dobry program. Inną rzeczą jest to, że jestem w 100% pewien, że nowy Tucson N będzie pochodzić z kolejną turbosprężarką.
I przepraszam z powodu mojego złego języka polskiego - wciąż się uczę ;)
 
Ja myślę że to auto jest kompletne i nie ma co przy nim grzebać z doświadczenia wiem że później jest więcej problemów niż pożytku dla mnie jedynie wydech powinien być odrobinę głośniejszy.