• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Check out the i30 N Bible Here!

Help with purchasing from Allegro

GMHVLCT

New Member
Apr 7, 2020
2
0
1
Adelaide
Hello!

I want to purchase automotive wheel caps from Allegro but every seller I have contacted does not want to post abroad. I have contacted each seller multiple times and they still refuse to post or just simply ignore my messages. Is a forum member living in Poland willing to do me a huge favor and purchase the wheel caps on my behalf and have them sent to me in Australia please?

The wheel caps I am after are an old style that is no longer produced and I am having difficulty finding any in Australia. I understand this is a huge ask especially as this is my first post on the forum but I am hoping someone is willing to help:)

Cześć!

Chcę kupić samochodowe czapki na koła z Allegro ale każdy sprzedawca, z jakim się skontaktowałem, nie chce pisać za granicą. Skontaktowałem się z każdym sprzedawcą wiele razy i nadal odmawiają publikowania lub po prostu ignorują moje wiadomości. Czy członek forum w Polsce jest gotów zrobić mi ogromną przysługę i kupić czapki na koła w moim imieniu i je wysłać do mnie w Australii proszę?

Kołowe czapki jestem po są stary styl, który nie jest już produkowany i mam trudności ze znalezieniem w Australii. Rozumiem, że jest to ogromny ask zwłaszcza, że jest to mój pierwszy post na forum, ale mam nadzieję, że ktoś jest gotów pomóc:)