• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Check out the i30 N Bible Here!

Hak holowniczy

asd

Well-Known Member
#2
Według salonu w Wwie, żaden serwis Hyundai w Polsce nie zamontuje tego haka do N-ki:
https://www.mvg-ahk.de/en/Towbars/H...ml?force_sid=e5a6c3ba7b58232c6a9ed6deb8496e76

Cytuję odpowiedź:
"Witam, ten hak nie posiada homologacji HYUNDAI MOTOR POLAND i nikt go nie założy u nas w ramach autoryzowanego serwisu ."

Czy ktoś z Was ma hak w N-ce?

Macie pomysł jak bez utraty gwarancji go zamontować?
Ciężki orzech chyba. Hyundai w kacesoriach nie ma haków, więc albo pytanie do swojego/kilku ASO lub do Hyundai Polska o to jakie haki posiadają ich homologację, albo próbować od ASO do ASO czy ktoś Ci ten hak założy bez utraty gwarancji. Dodam, że jeśli któryś się zgodzi, to warto może mieć od nich coś na piśmie, że założyli hak - np jakiś wpis w książce serwisowej... Oczywiście jak to ASO np zlikwidują to i tak będziesz jakiś problem potencjalnie miał, gdyby miało dojść do jakiejś naprawy gwarancyjnej (w innym ASO) z którą jakiś związek mógłby mieć hak (moim zdaniem).
 
#3
W ASO są dostępne haki jako akcesorium do i30N. Sprawdzone na przykładzie fastbacka. Udźwig do 75 kg, uciąg z hamulcem 1600kg, bez 700kg.
 
Last edited:

Top