• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Scroll down for i20 N, Kona N and Tuscon N forums! Check out the i30 N Bible Here!

Gałka oraz mieszek

DrAdi

New Member
Feb 15, 2020
11
1
3
Poland
Hejka.

Nie wiem, czy ktoś mi tutaj odpowie na pytanie, ale spróbuję.

Jestem posiadaczem zwykłej wersji i30 (Premiere Luxury 1.4 T-GDI w manualu).

Czy orientuje się ktoś, czy można zrobić przekładkę gałki oraz mieszka z n-line?

Kolega w innym temacie mi napisał, że to pasuje (ale nie Polak, nie wiem skąd on jest :p), natomiast jeden z serwisów mi napisał, że nie będzie pasować, bo jest inna budowa skrzyni (w co nie chce mi się wierzyć osobiście, bo to dopiero napisali po kontakcie niby z centralą, sami nie znali odpowiedzi, no i dwie skrzynie do zwykłego i n-line?).

Sam już nie wiem, co jest prawdą, inny serwis nie umiał mi odpowiedzieć na to pytanie.

Macie jakiś pomysł albo chociaż instrukcję serwisową?

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
 
Cześć,
Myślę że nikt tego nie robił i nie jest w stanie odpowiedzieć z całą pewnością. Ściągnij tą gałkę, zrób zdjęcia porównamy. Mam jedną luźną w zapasie. Jeśli będą podobne to mogę wysłać na testy.
 
Większość się tak wyciąga i w mojej N-ce również tak ściągnąłem. Jeśli u Ciebie tak nie zejdzie to już masz sprawę zamiany jasną.