• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Scroll down for i20 N, Kona N and Tuscon N forums! Check out the i30 N Bible Here!

Czerwone dodatki

kamyk155

Well-Known Member
Nthusiast
Jun 15, 2018
858
941
93
Poland Gdynia
Witam i mam pytanko.
Czy ktoś używał kiedyś może dekoracyjnych czerwonych pasków klejących do auta ?
Brakuje mi i to bardzo czerwonego paska na bokach auta.
Czerwone wstawki na przedzie i tyle wyglądają bardzo fajnie, ale boczna czarna listwa aż się prosi o coś takiego w czerwonym kolorze.
Jak na razie są dwie wersje czerwonego dodatku na bokach - paski naklejane, oraz czerwona listwa doklejana z dołu - bardziej pseudo spoiler, bo głupio wystaje.
Paski znalazłem takie - https://n-cars.net/forums/threads/skirt-stripe.172/page-2
W poście 21 tego tematu widać je naklejone na bok auta i niby wytrzymały już 3k km.
Dodatkowo jeśli chodzi o paski czerwone znalazłem też ciekawie wyglądający pasek na lampy przednie - na amazonie - Devil Eye® Scheinwerfer Folie von Finest-Folia HA
Opinie są jednak podzielone jeśli chodzi o trwałość pasków i legalność ich naklejania na lampy w niektórych krajach.
Mam takie wrażenie że do błękitnego koloru lakieru czerwone dodatki są bardzo, ale to bardzo pasujące.
Kombinuję także trochę w środku z czerwonymi dodatkami i czekam na dostawę od chinoli czerwonych gumowych pasków dekoracyjnych wciskanych w szpary tapicerki - 5M Sticker Car Styling Stickers. Ktoś miał już je tutaj na forum, ale nie mogę znaleźć kto i gdzie były fotki.