• Welcome to N-cars.net - the largest Hyundai N car forum. Check out the model specific sections below and scroll down for country specific forums. Scroll down for i20 N, Kona N and Tuscon N forums! Check out the i30 N Bible Here!

Launch Control obmedzenia

Peetee

New Member
Oct 28, 2018
7
1
3
Slovakia
Pozoruje niekto obmedzenia pri launch control-e okrem tych spomenutych v manualy auta, ci spravnych nastaveni pred jeho zahajenim? Mam na mysli napr. najazdene kilomtere, kedze mam len 1500km najazdenych a nie, ze by som to chcel hned nedockavo hrotit (ani som neplanoval), len som sa ho snazil aktivovat, no zial neuspesne. Uvidim ako to dopadne pri 2500km, napisem potom update.
 
Pozoruje niekto obmedzenia pri launch control-e okrem tych spomenutych v manualy auta, ci spravnych nastaveni pred jeho zahajenim? Mam na mysli napr. najazdene kilomtere, kedze mam len 1500km najazdenych a nie, ze by som to chcel hned nedockavo hrotit (ani som neplanoval), len som sa ho snazil aktivovat, no zial neuspesne. Uvidim ako to dopadne pri 2500km, napisem potom update.

Musis mat zohriate auto, prehod to N drive modu (nie do custom), zavri okna, pohni volantom do lava a do prava nech vyresetujes riadenie, musis stat na rovine, stlac spojku a ked bude na podlahe zarad jednotku nasledne kopni do plynoveho pedalu(ked pisem kopnut musis fakt kopnut!)